Výhody spolupráce

Výhody spolupráce

 

 

Dodávame už na druhý deň


Tovar, ktorý je v dobe objednania (do 18:00 cez www.lama.sk) skladom, Vám doručíme už na druhý deň kdekoľvek v SR a rovnako tak aj Vašim zákazníkom v prípade, že využívate službu doručenie zásielky priamo Vášmu zákazníkovi a Vašim menom.
V spolupráci s osvedčenou špedičnou spoločnosťou DPD zabezpečujeme garantované doručenie zásielky v určenom čase. Tovar si môžete tiež vyzdvihnúť osobne v Bratislave a Košiciach.

Viac o spôsoboch expedície tovaru

 

 

Doprava zadarmo a hneď 2-krát


Máme pre Vás nie jeden spôsob, ale hneď dva spôsoby, ako môžete mať dopravu celej objednávky zadarmo!
1. Objednávkou nad 200 € bez DPH
2. Využitím nazbieraných eBodov

 

 

Priame dodávky koncovému zákazníkovi


Zvoľte si len adresu Vášho zákazníka a my už vybavíme celú objednávku za Vás. Tovar doručíme Vaším menom priamo adresátovi.

 

 

Špecializovaný vyhľadávač – e2Locator


Najprepracovanejší vyhľadávač spotrebného materiálu na www.lama.sk aj na poskytovaných internetových obchodoch (Easy e-shop Pyramid). Vďaka nemu jednoducho a rýchlo nájdete spotrebný materiál do Vašej tlačiarne, faxu, kopírky...

Chcem vyhľadávať v e2Locatoru

 

 

Najväčší špecializovaný sklad


Naše logistické zázemie môžeme hrdo označiť ako najväčšiu skladovú ponuku spotrebného materiálu a počítačových doplnkov v ČR a SR s takmer 3 miliónmi kusov tovaru skladom. Naša dlhoročná špecializácia a skúsenosti nám umožnili rozšíriť svoju pôsobnosť aj do ďalších krajín a stať sa európskym distribútorom. Z centrálneho skladu dodávame tovar zákazníkom do celej Európy.


Najširší sortiment


Ako špecialista v oblasti spotrebného materiálu a počítačových doplnkov v ČR a SR s viac ako 27-ročným know-how Vám ponúkame v tejto oblasti najširší sortiment medzi distribútormi - viac ako 15000 položiek spotrebného materiálu a počítačových doplnkov od cca 110 výrobcov.
Sme priamym zmluvným partnerom - autorizovaným distribútorom popredných svetových výrobcov - Hewlett-Packard, Epson, Oki, Brother, Verbatim, Dymo, Inoxled, DataTresorDiscs, Goodram, Peach. Ďalej subdistribučne ponúkame značky Xerox, Lexmark, Kingston, Avery Zweckform. Vďaka tejto úzkej spolupráci Vám garantujeme vždy originálny tovar, reportované predaje, marketingovú, predajnú a technickú podporu a najlepšie možné ceny vyplývajúce z distribučného kontraktu s jednotlivými výrobcami.
Vďaka výhradnej distribúcii, exkluzívnemu zastúpeniu pre Slovenskú republiku, Vám ponúkame najlepšie podmienky na trhu pre tieto značky kompatibilného spotrebného materiálu – Fullmark, LOGO, UPrint a počítačových doplnkov - All New, E-Blue, Enzatec, LOGO, N-Face, Polaroid (batérie), Team Scorpion.

Celý sortiment

Staňte sa partnerom