• home
  • >
  • Sieťové prvky (LAN, WIFI)
|  1  2  3  4  5  6  ... 10  ... 16  >>  >>| |
Zoradenie : 
  zobrazenie 
  položiek 
NáhľadZn.Skl. č. | Obj.č. | OEMRP/APCena EU vrátane DPHDPH
D-LINK USB klient DWA-171 2.4GHz a 5GHz, IPv6, 433Mbps, integrovaná anténa, 802.11ac, Ultra rýchly USB adaptér, DOPREDAJ
DVSkl. č.: *56472
Obj.č.: QHDV171PW0
OEM: DWA-171
0,0717,8420%
Konektor RJ45 Cat5e, drôt, cena za kus, 100-pack
1Skl. č.: *25355
Obj.č.: KQ0K451T01
0,000,1820%
Konektor RJ45, lanko, 100-pack, cena za kus
1Skl. č.: *19319
Obj.č.: KQ0K450T01
0,000,1820%
Krimplovacie kliešte RJ11, pre telefónne káble, DOPREDAJ
Skl. č.: *34384
Obj.č.: NBNN001C00
0,004,9020%
Krimplovacie kliešte RJ45, pre patchcordy
Skl. č.: *4086
Obj.č.: NBNN003R00
0,005,6420%
NETIS USB klient WF2123 2.4GHz, prístupový bod, 300Mbps, integrovaná anténa, 802.11n, DOPREDAJ
NYSkl. č.: *57333
Obj.č.: QHNY212PWG
OEM: WF2123
0,079,7120%
Ochranná krytka RJ45, cena za 1 kus, šedá, 100-pack, s bublinkou
1Skl. č.: *39711
Obj.č.: KQ0K140G01
0,000,1620%
Ochranná krytka RJ45, zelená, 100-pack, s bublinkou, cena za kus
1Skl. č.: *39712
Obj.č.: KQ0K140Z01
0,000,0620%
Optický Patch Cord Multi mod (50/125), LC-LC - 15m, modrozelený, economy
1Skl. č.: *63973
Obj.č.: KJ015P5LL801
0,0011,1720%
Optický Patch Cord Multi mod (50/125), LC-LC - 3m, modrozelený, economy, DOPREDAJ
1Skl. č.: *63975
Obj.č.: KJ003P5LL801
0,005,8420%
Optický Patch Cord Multi mod (50/125), ST - SC, 1m, economy, DOPREDAJ
1Skl. č.: *27935
Obj.č.: KJ010P5CTE01
0,006,3120%
Optický Patch Cord Multi mod (50/125), ST - ST, 2m, economy
1Skl. č.: *27933
Obj.č.: KJ020P5TTE01
0,005,9420%
Optický Patch Cord Multi mod (62,5/125), 2xLC - 2xLC, 1m, economy, DOPREDAJ
1Skl. č.: *27953
Obj.č.: KJ010P6LCE01
0,008,6220%
Optický Patch Cord Multi mod (62,5/125), 2xST - 2xST, 1m, economy, DOPREDAJ
1Skl. č.: *27930
Obj.č.: KJ010P6TTE01
0,006,3120%
Optický Patch Cord Multi mod (62,5/125), LC - ST, 1m, economy, DOPREDAJ
1Skl. č.: *27948
Obj.č.: KJ010P6LTE01
0,000,5920%
|  1  2  3  4  5  6  ... 10  ... 16  >>  >>| |

LEGENDA:Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia, niektoré obrázky majú len ilustračný charakter.
Akcia. Novinka. Výpredaj.
RP/AP = Recyklačný poplatok / Autorský poplatok

Ceny sú € bez DPH

Výrobca

  • D-LINK [1]
  • NETIS [1]
  • Neutralle [124]
  • STONET [3]
  • TP-LINK [68]