07.02.2019

Powerbanka Avacom Prisma

Powerbanku Avacom Prisma PQ-10 vybavenú najmodernejšími technológiami využijete hlavne pri nabíjaní náročných smarphonov a ďalších zariadení. Určite oceníte kvalitné spracovanie, kompaktné rozmery a elegantný dizajn powerbanky. Naviac je ľahká, napriek vysokej kapacite váži len 268g.


Power Banka s modernými technológiami


AVACOM Prisma PQ-10 je malá, ľahká a výkonná. Konektor USB-C umožňuje nabíjanie modernými technológiami Power Delivery a Qualcomm Quick Charge, a to ako u pripojených zariadení, tak u Power Banky samostatne.

Power Banka je vhodná napríklad pre mobilné telefóny Apple iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, ktoré majú podporu technológie Power Delivery. Pre nabíjanie použite kompatibilný kábel USB-C - Lightning, iPhone môžete nabiť na 50 percent kapacity batérie už za 30 minút.

Power Banka je tiež vhodná pre všetky zariadenia, ktoré podporujú technológie Qualcomm Quick Charge alebo Pump Express - napríklad novšie generácie mobilných telefónov Samsung, Sony, HTC, LG, Xiaomi a ďalšie. Pre ich nabíjanie slúži USB-A alebo USB-C výstup.

Moderné nabíjacie technológie zvyšujú nabíjacie napätie až na 12 V oproti bežným 5 V, čím dochádza k výraznému zvýšeniu nabíjacieho výkonu až na 18 W. V porovnaní s bežnou Power Bankou ide až o 3,6x rýchlejšie nabíjanie. Nabíjať môžeme 2 zariadenia naraz a Power Banka má technológiu Pass Through Charging, takže môže nabíjať sama seba a zároveň pripojené zariadenie.

Kapacita Power Banky je 10 000 mAh, čo je dostatočné pre niekoľkonásobné nabitie pripojeného smartphonu. AVACOM Prisma PQ-10 váží len 268 g a meria len 14 x 7,5 cm, takže sa zmestí do vrecka a bude Vaším cenným pomocníkom na cestách.


 KódNázovVaša cenaRP/AP
ANAQ000308AG